Ferrari dhe 1 mijë trëndafila, biondja simpatike merr dhuratën e ëndrrave (FOTO LAJM)

Disa njerëz Ditën e Shën Valentinit marrin dhuratë çokollata, të tjerë shijojnë një darkë romantike ose një udhëtim.

Por kjo nuk ishte një dhuratë e zakonshme e Shën Valentinit për Alex Hirschin, përcjell albeu.com

I dashuri i saj e surprizoi me një Ferrari që kushton 470,000 mijë dollarë, i mbushur me 1.000 trëndafila rozë, të kuqe, dhe të bardhë.

Ishte një surprizë e ëndërruar e cila mahniti ndjekësit e rrjeteve sociale dhe u komentua pafund. /albeu.com/


Shtuar më 18/02/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori