Fero: Vajza, nga tani jam singel (FOTO LAJM)

Reperi Fero i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij, teksa mëngjesin e kësaj të enjte ka lajmëruar se është beqar. Ai ka publikuar një foto në “Instastory” ku shkruan: “U zgjova këtë mëngjes dhe përshëndetje vajza nga sot e tutje jam beqar!”.

Nuk dihet nëse është e vërtetë se Fero është ndarë nga modelja, Arbenita Ismajli, pasi edhe kjo e fundit ka reaguar për këtë postim, duke postuar një emoji duke qeshur me lot.

Madje dyshja ndiqet ende në rrjetin social dhe Arbenita i ka të gjitha fotografitë që shfaqet së bashku me Feron.

Ndoshta çifti ka vendosur që të bëj shaka me fansat e tij dhe se çdo gjë shkon mirë mes tyre.
Shtuar më 16/05/2019, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori