Fero dhe Arbenita zyrtarizojnë lidhjen (FOTO LAJM)

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar. Ata duken mjaft të dashuruar me njëri tjetrin dhe këtë e tregojnë fotot e shumta që çifti ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.
Por mesa duket nga postimet e fundit, çifti ka vendosur të bëjë lidhjen edhe më zyrtare. Nga fotot kuptohet qartë se Fero do ketë vizituar familjen e të dashurës së tij. Arbenita ka postuar një foto ku shihet Fero me vëllain e saj dhe në një foto tjetër modelja ka dalë me motrat e saj.

Mesa duket, lidhja e tyre po bëhet zyrtare./albeu.com/


Shtuar më 27/05/2019, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori