Fërkoni sytë mirë, Beyonce u bë brune dhe duket kaq ndryshe! (FOTO LAJM)
Beyonce ka shokuar fansat e saj sot!

Këngëtarja e njohur e muzikës është shndërruar tërësisht me flokët e saj gështenjë e errët dhe duket kaq ndryshe!

Ka qenë vetë Beyonce ajo e cila publikoi dy foto në Instagram me look-un e ri. Menjëherë na ranë në sy flokët e saj të errët, që e bënin të ngjante shumë me motrën e saj.

E veshur me një fustan ngjyrë të verdhë që shkëlqente, Beyonce dukej tepër në formë!

Epo mund të themi se ishte koha për ndryshim!

Shtuar më 06/10/2019, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori