Femrat më të bukura të 2012-tës (FOTO LAJM)

Kjo është lista e dhjetë femrave më të bukura të vitit 2012 të publikuar nga Revista People. Në krye të listës gjendet këngëtarja Beyonce :

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kjo është lista e dhjetë femrave më të bukura të vitit 2012 të publikuar nga Revista People. Në krye të listës gjendet këngëtarja Beyonce :

1. Beyonce
2. Sofia Vergara
3. Charlize Theron
4. Madeleine Stoëe
5. Lily Collins
6. Christina Hendricks
7. Michelle Ëilliams
8. Paula Patton
9. Miranda Lambert
10. Kate Middleton
Shtuar më 03/05/2012, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së