Femrat mė tė bukura tė 2012-tės (FOTO LAJM)

Kjo është lista e dhjetë femrave më të bukura të vitit 2012 të publikuar nga Revista People. Në krye të listës gjendet këngëtarja Beyonce :

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kjo ėshtė lista e dhjetė femrave mė tė bukura tė vitit 2012 tė publikuar nga Revista People. Nė krye tė listės gjendet kėngėtarja Beyonce :

1. Beyonce
2. Sofia Vergara
3. Charlize Theron
4. Madeleine Stoėe
5. Lily Collins
6. Christina Hendricks
7. Michelle Ėilliams
8. Paula Patton
9. Miranda Lambert
10. Kate Middleton
Shtuar më 03/05/2012, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.