Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare

Bleona
Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e fundit.

Kështu një nga trendet që kanë pushtuar vendin janë fotografitë me robdishan.

Pikërisht aspak një veshje, por një robdishan.

Kush janë VIP-et që kanë guxuar? Ndiqini në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2018, ora 22:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori