Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që nuk i njeh askush (FOTO LAJM)

(Vajza e dytë e Aurela Gaçes, Abigail Isabelle)
Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë.

Ata shpesh "dorëzohen", pasi me siguri fotoja e fëmijës së tyre është shumë e bukur, dhe duan ta ndajnë me të gjithë.

Por ka edhe nga ata që janë fanatikë deri në fund dhe nuk bëjnë lëshime.

Për më tepër mund të shihni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori