Fëmijët e pasur të Londrës tronditin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM)

Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre të jashtëzakonshme dhe luksin ku jetojnë.

Nëse për pjesën më të madhe të popullsisë janari është një muaj i vështirë, për këtë të rinj në Londër nuk rezulton aspak kështu.

Makina luksoze, diamante e të tjerë aksesorë që kalojnë mijëra paund, janë ekspozuar së fundmi në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2019, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori