Fëmijët e Ivankës kërcim në zyrat e Shtëpisë së Bardhë (VIDEO)
Ivanka Trump padyshim që nuk është një mama si gjthë të tjerat. Përkundrazi ajo është një mama shumë moderne dhe e kuptueshme.

Këtë herë ajo ka marrë vajzën e saj Arabella me vete në Shtëpinë e Bardhë dhe ata kanë takuar disa nga njerëzit më të njohur të shtëpisë presidenciale.

Por jo vetëm kaq.

Ivanka gjithashtu i ka lejuar fëmijët e saj dhe të disa kolegëve që të kërcëjnë në zyra duke u bërë kështu " një party ne zyrë" para se të niste një ditë tjetër me punë torturuse.

Fëmijët kanë qenë shumë falenderues ndaj këtij gjesti të Ivankës.
Fëmijët e Ivankës kërcim në zyrat e Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM)

Shtuar më 20/07/2017, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori