Fëmija 14 muajsh, mjeshtër baleti (VIDEO-FOTO)
Mamaja e kishte marrë vogëlushin gjatë provave të saj për një shfaqje baleti, por duket se fëmija 14 muajsh që shihni në video ka marrë në kontroll situatën duke filluar të kërcejë dhe të ndjekë me përpikmëri koreografinë.


Mamaja e Ivos merrte pjesë në një prodhim të quajtur “Milkdreams”. Vogëlushi nuk është mjaftuar vetëm duke parë, por ka filluar të kërcejë me një profesionalizëm të vërtetë duke u kthyer në koreografin e balerinëve të tjerë.Xhirimi është shfaqur në web dhe ka marrë pëlqime pafund dhe është bërë një ndër videot më të klikuara./albeu.com/
Fëmija 14 muajsh, mjeshtër baleti

Shtuar më 06/06/2014, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori