Fejohet Morena Taraku? Çfarë pranon këngëtarja (FOTO LAJM)

Morena Taraku ka arritur të behet një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet edhe pse nuk numëron shumë projekte muzikore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku disa ditë më parë postoi një foto që po kërkonte një dhuratë për të dashurin e saj.

'14 shkruti po vjen dhe unë':

Ndërkohë që kërkon në Google ‘Dhurata më të mira dhe të shtrenjta për të dashurin tim’ duke lënë të kuptohet se këngëtarja tashmë është në një lidhje.

Dhe sot Morena pa pritur tregon se është fejuar.

Ajo publikoi një foto ku tregonte në unazë gjigande në gishtin e fejesës.

“Unë thash PO”, shkroi këngëtarja mbi foto, duke bërë me dije se është fejuar. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori