Fejohet djali i Fatmir Limajt (FOTO LAJM)

Ēifti i sapofejuar Durim Limaj dhe Shqipe Aliu
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Durim Limaj, djali i deputetit tė Kuvendit tė Kosovės dhe ish komandant i UĒK-sė Fatmir Limaj, i ka dhėnė fund beqarisė. Ai ėshtė fejuar me Shqipe Aliun, njė vajzė shqiptare qė jeton nė San Diego tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.

Ēifti ka postuar nė profilet e tyre nė Facebook foto nga ceremonia e fejesės, ndėrsa ne po ju sjellim nė foto-galerinė e mėsipėrme disa foto tė Durimit dhe Shqipes. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2014, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.