Fatos Nano feston 62 vjetorin në një festë sekrete
Në një festë e cila është mbajtur sekret, dje ish kryeministri Fatos Nano ka festuar 62 vjetorin.

Ish-kryeministri dhe bashkëshortja e tij Xhoana, prej kohësh jetojnë në vilën e tyre në zonën e Farkës në kryeqytet. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori