Fatma bëhet nënë, ja fotot me djalin

Kohë më parë, Fatma pranoi publikisht mbi shtatzëninë e saj gjatë emisionit "Top Show Magazine". E ndërsa tashmë që ajo është bërë nënë, ka ndarë me të gjithë miqtë kete gëzim, ndërsa urimet kanë qënë të pafundme për të dhe djalin e vogël. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori