Çfarë po bën Barack Obama pa kostumin e presidentit të SHBA-ve? (FOTO LAJM)

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, së bashku me familjen e tij, janë fotografuar në ishujt tropikalë të Virxhinias, 8 ditë pasi la Shtëpinë e Bardhë.

Përgjatë dy javëve, pas një vizite të shkurtër në Palm Springs, ata udhëtuan me avionin privat të mikut të tyre miliarder Richard Branson.

"Presidenti Obama do të angazhohet me ndihmat për komunitetet në mbarë vendin," thuhej në një deklaratë nga zyra e tij post-presidenciale.

Barack e Michelle së bashku me Richard dhe bashkëshorten e tij, shihen tek shijojnë rrezet e diellit, drekojnë e luajnë golf.

Çifti Obama do të rikthehet në Uashington pas pushimeve pasi vajza e tyre, Sasha, të përfundojë shkollën.

Ndërkohë vajza tjetër Malia po punon për një intership në Nju Jork para se të nisë shkollën në Harvard. /albeu.com/

Shtuar më 01/02/2017, ora 09:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori