Çfarë i ka ndodhur shtëpisë së Lori Hoxhës? Blogerja i habit të gjithë (FOTO LAJM)

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha me fotot e fundit të publikuara në rrjetin social Snapchar i ka habitur gjithë fansat.

Blogerja e njohur ka pozuar nga shtëpia e saj ku shihet dhoma e shkatërruar, muret e shembura, dhe pllakat e hequra.

Me siguri ajo ka vendosur të rimodelojë nga fillimi shtëpinë e saj duke e përshtatur me shijet e saj moderne.

Lori është një nga fashionistet më të famshme në Tiranë dhe njihet për jetën luksoze./Albeu.com/

Shtuar më 22/03/2017, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori