Çfarë do bëjë Zajmina Vasjari tani që po zhvishen të gjitha në videoklipe? (FOTO LAJM)

Zajmina Vasjari ishte e ftuar sot ne emisionin e Roza Latit “Hangover”, teksa ishte shume e kendshme ne kete bisede ku nuk kane munguar batutat.

Asaj i ka rene telefoni ne nje moment dhe e lejuan ta hape.

“Fjala e pare qe do thote ky eshte bisha, bisha mirmengjes. Jam ne nje emision kur te mbaroj te bej nje telefon”, tha ajo.

Teksa shtoi: “është elektricisti, Bekim, të bëra dhe të famshëm. se po bëj punimet e dyqanit të ri”, tha ajo.

Di që ke një qen me emrin Roza, i tha prezantuesja, ndërkohë që ka shkaktuar të qeshura, Zajmina i ka thënë Roza Latit: Ia ka vënë emrin babi, nuk e di nëse je fiksimi i babit…

E pyetur tani që po zhvishen të gjitha vajzat ne klipe muzikore, ca do bëni ju qe jeni zhveshur qe heret?

“Do lejmë muzikën”, tha Zajmina.
Shtuar më 31/03/2017, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori