Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë, për ditën e sotme, e mërkurë 2 nëntor 2016">2016.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...!/Albeu.com/

Shtuar më 02/11/2016, ora 07:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori