Fansi sulmon modelen shqiptare, reagimi i saj është fantastik (FOTO LAJM)

Emina Cunmulaj një prej modeleve shqiptare që ka korrur sukses në Amerikë. Ajo është e martuar me një biznesmen të quajtur Sam dhe para disa kohësh janë bërë prindër për herë të parë, por tani pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Por ajo shpesh e gjen veten duke u përplasur me ndjekësit e saj. Së fundmi një komentues duket se e ka ofenduar, por Emina këtë gjë e ka marrë me sportivitet.

Këtë na e ka bërë të ditur vetë modelja e cila nuk ka ngurruar që ti verë në Instastoryn e saj duke e quajtur komentuesin person të çmendur. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori