Fansi i çmendur bën tatuazh moderatorin shqiptar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket se moderatorit të njohur Turjan Hyska i është bërë një suprizë e papritur.

Duket se një fans i tij e ka bërë fytyrën e tij në stilimin e flokëve.

Moderatori duket se ka ngelur i suprizuar, dhe menjëherë e ka hedhur në Instastory.

Ide e bukur dhe jo vetëm për moderatorin. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori