Fansat ngacmojnë Bora Zemanin: Edhe në foto Donaldi të qëndron më afër se Romeo (FOTO LAJM)
Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë çifti më i ngacmuar nga mediat rozë për këtë verë.

Në fillim thjesht kishte aludime por me kalimin e kohës çifti u kap "mat" disa herë.

Si gjithmonë fansat janë të kujdesshëm ndaj detajeve edhe këtë herë nuk i ka shpëtuar gjë.

Romeo ka publikuar një foto së fundmi gjatë xhirimit të skeçit për emisionin "Treshat" ku Bora është ulur mes djemve, Romeo duket pak sa i distancuar ndryshe nga Donaldi i cili ka mbështetur dorën në kofshën e Borës.

Veprim ky që nuk është i zakonshëm mes kolegësh.

"Edhe po të mos u bëntë tag-u do e kuptoja që Donaldi është ai me krahun te kofsha" - është një prej komenteve në foto ku thekson qartë mardhënien e Borës dhe Donaldit.
Shtuar më 20/07/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori