Fansat i vërsulen Oriola Marashit: Dukesh perfekte me photoshop (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi ka “goditur” me një fotografi të publikuar së fundmi në Instagram.

Me këtë, ajo ka treguar se është një super-seksi femër që vështirë mund t`ia kalojë dikush.

"Shala ime më e gjatë se karriera jote" ka shkruar Marashi në foton e saj.

Orjola është kthyer në një tundim por gjithashtu ka shtuar dhe shumë skeptikë që mendojnë se ka perfekte mund të dukesh vetëm me photoshop. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori