"Familje", Dua dhe Anwar i paskan bërë gjërat akoma më serioze (FOTO LAJM)

Historia e dashurisë se Dua Lipës dhe Anëar Hadid ka vetëm pak muaj, megjithatë gjërat mes tyre po avancojnë shumë shpejt.

Tashmë Dua është bërë pjesë e pandarë e familjes Hadid dhe kalon një pjesë të mirë të kohës me ta.

Ditën e djeshme ajo ka qenë së bashku me motrat e Anëar dhe nënën e tij në një shëtitje me kuaj.

Yolanda ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqen të gjithë dhe në të shkruan: “Koha për familjen”.

Kjo foto është ri-postuar edhe nga Dua Lipa, e cila tashmë ndihet si pjesë e familjes së tyre.

Kujtojmë se Anëar në fillim të muajit gusht vizitoi Kosovën, dhe ‘dhëndrit’ të ri i pëlqeu shumë ky vend.

Mesa duket familjet e tyre kanë aprovuar lidhjen dhe nuk do të habitemi aspak nëse dëgjojmë ndonjë lajm fejese.

Shtuar më 14/09/2019, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori