Familja po shtohet, zbulohet gjinia e bebes që pret Chiara Ferragni (FOTO LAJM)
Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër për herë të dytë.

Chiara është në javën e saj të gjashtëmbëdhjetë të shtatzënisë dhe e përjavshmja “Oggi”, në stendat e lajmeve nga e enjtja 8 tetor, është në gjendje të parashikojë që pasi Leone, i lindur më 19 mars 2018, çifti do të ketë një vajzë.

Cifti dha lajmin në Instagram me anë të një fpto, ku djali i tyre Leo mbante në duart e vogla ekografinë.

Chiara pritet të lindë në Mars 2021, dhe në po këtë muaj ka ditëlindjen dhe Leo.

Për shtatzëninë e parë Ferragni kishte pritur muajin e pestë para se të informonte adhuruesit e tij për ardhjen e foshnjës: kësaj radhe lajmi u dha më herët, pasi thashethemet ishin lëshuar tashmë në lidhje me këtë shtatzëni dhe sipërmarrësi anashkaloi shfaqjet e modës në Milano në mënyrë që të mos vinte në rrezik shtatzëninë e foshnjës për shkak të epidemisë Covid-19.
Shtuar më 07/10/2020, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori