Familja Beckham, stërvitje në palestër (FOTO LAJM)

Ata janë fansa të palestrës dhe të një jetë sa më të shëndetshme. Si duket David Beckham dhe partnerja e tij Victoria kanë dashur ti tregojnë djalit më të madh se sa e rëndësishme është të qenit në formë. Ata janë fotografuar duke dalë nga shtëpia së bashku me 15vjeçarin Brooklyn, ndërkohë që ishin të veshur me rroba sporti.

Familja e famshme ka vizituar një nga palestrat më të mira në Kaliforni dhe dukeshin tejet në formë.

David dhe Vic të cilët edhe pak shkojnë drejt të 40-ave janë në formë të shkëlqyer fizike. Së fundmi David ka pozuar për veshjet e brendshme të markës “H&M”, ku binte në sy trupi i tij plot muskuj dhe tatuazhe. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2014, ora 18:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori