“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM)

Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo merr nga bashkëshorti i saj.

Sinani e ka surprizuar Andrrën me një unazë dhe një buqetë me trëndafila të bardhë.

Duket se kjo e ka lumturuar Andrrën. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori