Facebook sfidon rivalët Google dhe Skype (FOTO-LAJM)

Facebook sfidon rivalët, Google dhe Skype, me anë të në aplikacioni të ri i cili do ti ofrojë përdoruesve mundësinë e komunikimit falas. Sipas drejtuesve fillimisht me anë të aplikacionit do të bëhet i mundur dërgimi i mesazheve zanore prej rreth një minute.

Ndërsa më pas, inxhinierët synojnë dhe biseda të gjata telefonike. Aplikacioni do të jetë i vlefshëm për versionin Facebook Messenger dhe mund të përdoret në telefonat Android dhe iOs. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2014, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori