Facebook "nderon" terroristin grek që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare (FOTO LAJM)

Facebook është duke përkujtuar kujtimin e Kostantinos Kacifas, terroristit grek që u vra nga RENEA pasi sulmoi me kallashnikov policinë shqiptare.

profilin e tij shkruhet: Duke përkujftuar Kostantinos Katsifasin!

Facebook ka vendosur edhe një lule në profilin e tij, ndërsa mijëra ekstremistë grekë janë mbledhur aty për të sulmuar Shqipërinë dhe shqiptarët.

Duhet theksuar se ky postim nga Facebook në profilet e të vdekurve bëhet automatikisht, kur sistemi percepton se ai ka ndërruar jetë përmes postimeve të të tjerëve aty.

Katsifas u vra teksa po sulmonte me armë disa njësi të Policisë Shqiptare.

RENEA i tha të dorëzohej, por ai iu përgjigj me 8 të shënat punonësve të këtij reparti duke bërë të detyrueshme përgjigjen me zjarr. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2018, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori