Eskortë në Dubai? Arta Nitaj përmend edhe njëherë ata që e kanë inat (FOTO LAJM)

Modelja Arta Nitaj ka reguar pas lajmeve se është eskortë në një klub në Dubai.

Një klub në Dubai, i quajtur “Billionaire Mansion”, në dhjetor të vitit të kaluar përmes faqes “Thelist” në Instagram, kanë promovuar klubin e tyre me imazhin e Nitajt.

Pas raportimeve se ajo është shoqëruese e mysafirëve në këtë klub, Arta Nitaj reagoi duke e mohuar një gjë të tillë.

Ajo që bie në sy në këtë reagim është kërcënimi i saj kundrejt atyre që sipas saj kanë inate personale me të dhe shkruajnë për të lajme të tilla.

“Njerzit qe kan inate personale nuk mvyn ma shume se 10 min mi jau prish rehatin per krejt jeten.”, ka shkruar ajo ndër të tjera në reagimin e saj. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2020, ora 08:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori