Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM)

Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë.

Enca dhe Uindi, pavarësisht se të ndara në talente, i bashkon shumë pamja e ngjashme dhe dëshira për të provokuar me pozat e nxehta.

Kështu vajzat kanë tërhequr vëmëndje jo vetëm në Shqipëri, por edhe arbaët janë fansat e tyree të shumtë.

Së fundmi në një "intervistë" me fansat në Instgram, Uindi është pyetur nëse është lidhur me shaik dhe ndryshe nga të gjitha pyetjet e tjra modelja ka vendsur që kësaj të mos i përgjigjet duke lindur dyshimet se është e vërtet.

Ose kjo është një tjetër "strategji" e Uindit për të tërhequr vëmëndje./albeu.com/
Shtuar më 15/04/2020, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori