Është ndarë me Patrisin? Tuna largohet nga vendi dhe është shumë e lumtur (FOTO LAJM)

Së fundmi në media është përfolur se Patrisi dhe Tuna i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e Instagramit të tij shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Madje Tuna ka hequr Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social.

Së fundmi këngëtarja ka vendosur edhe të largohet nga vendi dhe ndodhet në SHBA. Ajo ka postuar disa foto nga Miami ku duket shumë e lumtur teksa shijon detin e kohën me diell.

Ndërkohë Patrisi pak ditë më parë reagoi duke publikuar në Instagram një video me të birin ku theksonte: "Tian Patris Berisha".

Shtuar më 21/12/2020, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori