Është bërë shkopi me m*t! Ish-kryebashkiaku socialist sulmon Ramën? (FOTO LAJM)

Përgjimet e publikuara sëfundmi nga "Bild" kanë trazuar jo pak klasën politike të vendit.

Ndër numrin e madh të reagimeve nga politika, spikat ai i ish-kryebashkiakut socialist Shpëtim Gjika, i cili beson se Rama e "la në mes të rrugës" kur u hetua për ndërtime pa leje në Vlorë.

Ish-kryetari i Bashkisë së Vlorës, ka shkruar: E kishte mirë xha Kamberi, Kamber Aliko, kur thoshte: eh more djema, është bërë shkopi me m*t në të dy krahët!

Përmes këtij komenti, Gjika sulmon opozitën, por nuk ia kursen edhe Ramës dhe të tijve. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2019, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori