E FUNDIT/ Ambulanca del nga rruga, vdes pacienti që po dërgohej drejt Tiranës
Ermalit apo Rezartës? Ja kujt i ngjan Hera Hoxha (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta e cila është e martuar prej disa vitesh me RmalHoxhën, e ka treguar gjithmonë se me vazën e saj Herën ka një lidhje shumë të ngushtë.

Tashmë vogëlushja e saj, është shoqja më e mirë e këngëtares.

Një bionde me kaçurrela, dhe mjaft simpatike, është Hera. Të gjithë ne mendonim se ajo është një kopje e Rezartës për sa i përket pamjes së jashtme.

Por në të vërtet nuk qenka kështu. Këngëtarja përmes disa fotove të publikuara në Instagram, na tregon se Hera nuk i ngjan as asaj, dhe as bashkëshortit të saj Ermalit.

Hera mesa duket është një kopje e xhaxhait të saj, Besmir Hoxhës. Në fakt kur e shikon në foto, kunatin e Rezartës, mendon vërtet sa shumë që i ngjan Hera. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori