Ermali nuk zë rehat, pas Klevit grindet me Luanën (FOTO LAJM)

Pak pasi pati një grindje me moderatorin më të ri Klevi, duket se Luana ka qenë shenjestra e Ermal Mamaqit.

Teksa pushon në Xhamajka, Luana ka postuar një foto teksa shfaqet mjaft seksi me një fustan jeshil, dhe një palë sandale të sheshta. Por ajo që ka shkaktuar të qeshura ka qenë komenti i 'rivalit të saj mediatik'.

“yyy yll shapkat lali. Ok ulu tani se do të të zërë ngërçi”-shkruan ai.

Ndërsa reagimi i moderatores sexy ka qenë thjesht "xheloz'. Së shpejti Luna dhe Ermali do të transmetojnë emisionet e tyre çdo të shtunë dhe madje në të njëjtin orar. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori