Ermali publikon këtë foto dhe thumbon Rashelin? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rashel Kolaneci ishte vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin ''Xing''.

Por Ermali ka zëvendësuar Rashel me një tjetër bukuroshe e quajtur Kejvina Kthella.

Pikërisht tani pasi ka kaluar kohë, moderatori është bërë nostalgjik për kohët e vjetra dhe ka publikuar këtë foto të një viti më parë në të cilën shfaqet edhe Rashel.

''1 vit më parë, mesa duket gjërat kanë ndryshuar'', shkruan moderatori në foton e postuar në Instagram. Kjo foto u interpretua nga fansat si thumbim kundrejt ish-velinës. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori