Ermal Mamaqi nuk planifikon pushimet prej Encës (FOTO LAJM)

Kanë kaluar rreth 5 muaj dhe tashmë këngëtarja ka vendosur të rikthehet me një sukses ndërkombëtar duke bashkëpunuar me Universal Music që do titullohet “Ciao”.

Postimet e fundit të bëra prej saj duket sikur paralajmërojnë diçka të madhe.

Të gjithë jemi në pritje të surprizës së Ences por duket se Ermali nuk po duron dot më, ai shprehet kështu : “Po hë pra se na plase. Nxirre se spo planifikojmë pushimet prej kësaj ”.

Ermali gjithmonë di si të bëjë humor, por edhe Enca nuk është mbrapa me humorin ajo ja kthen kështu: “Ja lali edhe pak ditë mund ti filloni pushimet rehat”. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori