Ermal Mamaqi i lutet 3 orë nuses së familjes Hoxha (FOTO LAJM)

Edhe Rezarta Shkurta edhe Ermal Mamaqi kanë qenë të ftuar në dasmën e Besit dhe Xhensilës.

Ka qenë Rezarta ajo që ka postuar një fotografi në instagram ku me shaka ka thënë se Ermali eshte shume i bezdisshem.

Dhe po me shaka ia ka kthyer Ermali: vetem 3 ore t’u luta! /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2017, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori