Erjona Sulejmani ngre temperaturat në plazh me bikini të bardha (FOTO LAJM)

Ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, nuk ndalon së rrituri temperaturat në këtë fillim vere.

Në “Instagram”, ajo ka postuar një foto me bikini, ku dalin në pah linjat e saj seksi. Modelja shqiptare momentalisht është në Sardenja dhe nuk nguron të ndajë me fansat, format e saj.

Sulejmani është shumë “guximtare” në rrjetet sociale, pasi shpesh poston foto të “nxehta”, që marrin shumë pëlqime dhe komente.
Shtuar më 05/06/2019, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori