E FUNDIT/ Eliminohet me sëpatë kokës një person në qendër të Korçës
Erion Isai nis fushatën alla "lali Eri': Këto janë bëmat më të fundit (FOTO LAJM)

Aktori i "Portokallisë" Erion Isai, e ka nisur vrullshëm fushatën për bashkinë e Ersekës ku kandidon nën siglën e Rilindjes.

Ai duket se ka përvetësuar stilin e fushatës së Veliajt gjatë viteve të fundit duke u shkrirë me banorët e zonës edhe pse vërehet një kontrast i frikshëm mes stilit të jetesës së tyre dhe vetë Isait.

Ai ka publikuar në Facebook disa foto ku spikat njëra duke shkërmoqur misrin me një të moshuar.

Erioni ndoshta nuk e di se për çfarë bëhet fjalë në fakt, megjithatë fushata ia do të sillet kështu. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2019, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori