Erik Lloshi tregon si i propozoi martesë partneres së tij dhe nuk pritje (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Erik Lloshi i dha fund beqarisë në një dasmë që zgjati disa ditë.

Ai dhe Romina i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni që u komentua gjatë në media.

Duke ditur se Eriku i ka kënduar gjatë dashurisë, të gjithë menduam se propozimi martesës do të ishte shumë romantike, por ja që nuk paska qenë kështu.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin “Treshat” Eriku tregoi si i poropozoi martesë bashkëshortes së tij dhe nuk është aspak romantike.

“Nuk i kam propozuar fare. Asnjë femre nuk i kam propozuar në jetën time. I thashë: “Do martohemi apo jo?” Po më tha. Kaq. Përse duhet të bëjmë shkencë edhe të përgatisim fjalime?”, ka treguar Eriku.

Më pas këngëtari ka shtuar se vendimi për martesë ka ardhur shumë shpejt, pasi edhe fejesa ndodhi 6 muaj pas lidhjes
Shtuar më 01/09/2019, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori