Era Istrefi rrëmben vendin e parë në renditjen e Billboard me këtë bashkëpunim (FOTO LAJM)

'Selfish' ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Era Istrefit me dy dj grekë, Dimitri Vegas dhe Like Mike.

Së fundmi bahskëpunimi duket se ka shënjuar një tjetër sukses dhe madje në renditjen e Billobard.

Ashtu siç e ka treguar dhe në Instastories të saj, Era me këtë bashkëpunim ka rrëmbyer vendin e parë në Billboard Dance.

Epo nuk mund të themi gjë tjetër veçse shpresojmë që Era, ashtu si me këtë bashkëpunim të rrëmbejë dhe shumë çmime të tjera.
Shtuar më 19/07/2019, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori