Era Istrefi e nis 2018 me një pyetje (FOTO LAJM)

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në skenën ndërkombëtare. Këngët e saj janë shndërruar në hite dhe këngëtarja ka marrë vlerësime të shumta për sa i përket këngëve të saj. Era gjithashtu është shndërruar edhe në një personalitet të mediave sociale, ku shpesh herë ndan fotot me fansat e saj.

Gjatë vitit të kaluar në mediat rozë është dhënë lajmi se bukuroshja është ndarë me të dashurin e saj, ndërkohë që këngëtarja nëpërmjet postimeve të saj ajo duket sikur i është dedikuar tashmë fitnesit, pasi kalon një kohë të gjatë në palestër.

Edhe vitin 2018">2018 Era ka zgjedhur ta nisi me palestër, ku pas pushimeve të fundvitit, këngëtarja duket se ka vendosur të djeg kaloritë e tepërta që ka marrë gjatë këtyre pushimeve.

Era së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Istagram ku shihet duke bërë fitness, ndërsa në postim ajo ka bërë edhe një pyetje për të gjithë fansat. “Cili është emri i një gjëje që e dëshiron në vitin 2018">2018?”, ka shkruar bukuroshja si dixhiturë të fotografisë së postuar. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori