Era dhe Nora pëlqejnë të njëjtën gjë (FOTO LAJM)

Era Istrefi e ka shprehur shpesh nëpër intervista se gjithnjë është frymëzuar nga motra e saj e madhe, Nora.

Të dyja janë unike në stilin e tyre dhe karrierat respektive në muzikë po i zhvillojnë larg njëra-tjetrës ama do ketë gjithnjë diçka që do ti bashkojë.

Ja përshembull këto xhinse të grisura ( në pjesën e pasme), duket se i kanë fiksim të dyja motrat Istrefi.

Fillimisht ia kemi parë Norës ( një vit më parë) në klipin ” Sa t’kom dasht” dhe pak më parë ka qenë Era që ka postuar një foto me xhinse të ngjashme. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori