Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM)

Monica Bellucci
Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të mira”.

Në të kaluarën, kirurgjia plastike ishte e popullarizuar vetëm midis yjeve të shquar si Michael Jackson, por sot, është një gjë e zakonshme për të gjithë.

Por aktoret dhe modelet në fund të shekullit të 20-të pushtuan botën duke përdorur bukurinë e tyre natyrore.

Shtuar më 10/08/2020, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori