I vihet tritoli një banese në Durrës
Eni Koçi merr propozimin magjepsës për martesë nga Genci (FOTO LAJM)

Eni Koçi i ka thënë “PO” Gencit që në nëntor të vitit të kaluar dhe vetëm sot vendosën ta bëjnë publike.

“Momenti më i bukur, në Plavën e bukur me të bukurën time!”- shkruan Genci që më pas zbulon se Eni s’kishte asnjë ide nga çfarë do të ndodhte atje.

Ndonëse cilësia e fotove nuk është më e mira e mundshme, Eni, e veshur me të bardha duket më shumë se e emocionuar kur sheh partnerin e saj të ulur në gjunjë. Gati për t’i bërë pyetjen e famshme!

“Unë thashë PO!”- shkruan Eni në Instastory dhe padyshim pyetja që vjen pas kësaj...Kur është dasma?! /abeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori