Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Enca bën gafë, feston 2 milion ndjekës ende pa i arritur (FOTO LAJM)

2.000.000 ndjekës, kjo është shifra që Enca synon të arrijë në Instagram.

Por ende pa shkaur tek kjo shifër, këngëtarja është treguar e paduruar pasi së fundmi ka hedhur një foto ku feston numërin 2 milion.

Fotos, ajo ia la edhe një shkrim ku falënderoi gjithë ata që e ndjekin dhe e duan këngën e saj.

Por Insagrami vijon të tregojë 1.9 milion. Në këtë situatë nuk është e qartë nëse gabimi është i Encës apo i Instagramit.
Postimi i Encës:

2.000.000 Folloëers 😱 Thank You so much 😭🥰 Really ëhat matters to me is to make you guys happy ëith my music, inspire you ëith my journey and daily & even if My posts motivate you or make you smile, that makes me HAPPY 💗🤗 Ju dua pafund!
Also thank you so much to @floral_fantasy_tirane per lulet me te bukura qe kam marre ndonjehere ❗️
Bodysuit @hotmiamistyles they dope 🔆./albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori