Enca thumbon Noizyn aty ku s'mban më, shihni çka bërë sot

Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n.

Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe ende nuk kanë bërë paqe mes tyre.

Ditën e sotme Enca ka lajmëruar ndjekësit se do të sjellë bashkëpunimin më të ri me Don Phenom, rivalin prej kohësh të Noizyt.

Ky bashkëpunim s'do ti pëlqejë Noizy-t dhe grupit të tij pasi Don Phenom është një ndër rivalet e "betuar" të OTR. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2018, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori