Enca ka një problem, ja për çfarë i pyet fansat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes nga mediat.

Enca e cila prej pak kohësh ka publikuar këngën 'Love on my body" është aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një mesazh për fansat e saj në rrjetin Snapchat.

"Sa herë hyj tek mesazhet, instagrami im bllokohet, a mos e ka dhe dikush tjetër këtë problem" -shkroi Enca në Snapchat.

Mesa duket këngëtarja nuk po mundet të ketë komunikim me fansat dhe kjo e ka irrituar jo pak./Albeu.com/

Shtuar më 19/03/2017, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori