Enca ka dy fjalë për Tunën pasi qau në studio (FOTO LAJM)

Kanë kaluar dy ditë dhe intervista e Tunës në "Xing me Ermalin" vazhdon të komentohet në media e rrjete sociale. Këtë herë është Enca ajo që ka dy fjalë për këngëtaren.

Këngëtarja e hitit "Kujt po i han" ka postuar një video të momentit kur Tuna thotë se njerëzit duan të shohin fallco.

"E dua për sinqeritetin që ka. Njerëzit duan fallco. Le ta përqafojmë të vërtetën dhe të gjykojmë më pak, të jesh real është vlera reale", shkruan Enca.
Shtuar më 30/10/2018, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori