Enca i heq të gjitha dhe nxjerr foto nga hoteli (FOTO LAJM)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare, por njëherësh edhe më të pëlqyerat për publikun shqiptar.

Ndërkohë që na ndajnë vetëm disa orë nga viti i ri 2019, Enca ka publikuar një foto të zjarrtë, nga Holanda, ku shfaqet tërësisht nuda, ndërsa pjesët intime i ka muluar me “emoji-in” e një pjeshke.

Në një postim të mëhershëm, enca shkruan se do të ndajë me ndjekësit momente që nuk i ka ndarë deri më sot, ndërsa publikon edhe foton nudo nga Holanda.
Shtuar më 31/12/2018, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori